Illustration

База постачальників косметики

Це перелік офіційних дистриб’юторів та оптових компаній, які знаходяться в Кореї, та займаються продажем косметики по всьому світу.
В базі постачальників більше 30 перевірених компаній, які мають в своїх прайсах сотні популярних корейських брендів косметики.
Всі постачальники перевірені нами особисто, відібрані за найвигіднішими і зручними умовами співпраці та висококласним сервісом обслуговування клієнтів.
На складах і в шоу румах в Кореї деяких з них ми були особисто, перевіряли умови зберігання продукції і терміни придатності. Знайомі з керівництвом та менеджерами. У 80% партнерів робили оптові замовлення для свого роздрібного магазину, а з деякими працюємо і досі.
В переліку постачальники для магазинів з різним бюджетом на закупку від 100$ до 10,000$.
У файлі вказані контакти менеджерів, з якими можна тримати зв’язок у WhatsApp або по Еmail. Всі деталі замовлення, умови доставки або оплати, ви зможете обговорити з вашим менеджером. Корейську мову для спілкування з ними знати не потрібно.
До кожної компанії в базі, прописані умови співпраці та короткий коментар, про плюси і нюанси роботи з обраним постачальником, спираючись на наш особистий досвід партнерства з ними.
Доставку в Україну ви зможете робити через транспортні компанії, більшість постачальників працює з українськими компаніями вже довгий час. В Європу також є можливість відправити продукцію.
Маючи базу постачальників, ви гарантовано збільшите свій прибуток та значно розширите асортимент магазину.
Заводьте нове продуктивне партнерство, та збільшуйте дохід свого бізнесу.
Щоб дізнатись ціну, та замовити базу постачальників натискайте необхідну кнопку нижче, або пишіть нам.

Контакти:

Made with