Illustration

База виробників косметикиз виставки Cosmo Beauty Seoul 2023

Ми особисто побували на виставці і зібрали для вас контакти 20 молодих, і стрімко розвиваючихся компаній.
Це перелік контактів відповідальних менеджерів або директорів косметичних компаній, з якими ви можете на пряму домовитись про ексклюзивні умови співпраці і поставки продукції, або стати офіційним представником певного бренду в вашій країні.
В базі компанії, які:
● Займаються продажем продукції під власним брендом, з більш відомих це - Bueno, Tiam, IUNIK, Farm Stay, Coxir та інші. ● Можуть розробити і повністю виготовити продукцію під Вашим брендом, починаючи з розробки дизайну упаковки і закінчуючи розрахуванням формул та дослідженням інгрідієнтів.● Мають світові сертифікати якості та запатентовані технології, які використовують для більш висококласного виробництва косметики.
У файлі ви знайдете контакти по яким можна тримати зв’язок у WhatsApp або Еmail. Всі деталі співпраці, умови доставки або оплати, ви зможете обговорити з менеджером.
До кожної компанії в базі додано коментар з презентації, яку нам надали представники бренду на виставці.
За допомогою бази виробників, ви зможете вивести свій бізнес на новий рівень, розробити свій власний косметичний бренд, або стати офіційним представником перспективного бренду, що стрімко розвивається в косметичному світі.
Щоб дізнатись ціну, та замовити базу виробників натискайте необхідну кнопку нижче, або пишіть нам.

Контакти:

Made with