Illustration

Консультація по відкриттю магазину корейської косметики та замовленню продукції у корейських постачальників

На консультації докладно розповім, що необхідно врахувати при відкритті магазину косметики, та розберемо всі нюанси та підводні камені при замовленні косметики з Кореї.

5 років прожили в Кореї, та маємо власний роздрібний магазин корейської косметики в Україні. Поділюсь досвідом роботи в косметичному бізнесі та проведу вас від етапу формування асортименту магазину та пошуку необхідного постачальника до отримання товару в Україні чи Європі.
На консультації розберемо:
● На що звернути увагу при відкритті магазину корейської косметики.● Як грамотно формувати асортимент товарів.● Де можна навчитись розбиратись в засобах і якісно підбирати догляд.● Як вибрати оптимального постачальника саме для вашого магазину.● Яка мінімальна сума оптового замовлення з Кореї.● Скільки часу займає збір замовлення в Кореї.● Як відбувається доставка товару в Україну чи Європу.● Через які логістичні компанії надсилати товар.● Які умови розмитнення вантажу.● Які потрібні документи.● Як відбувається спілкування з постачальниками.● Як сплатити за оптове замовлення в Кореї.● Які труднощі можуть виникнути і як їх вирішувати.● Та що краще не замовляти в Кореї.Консультація займає в середньому 40-60 хвилин. Постараюсь відповісти на всі питання, які виникнуть під час бесіди.
Дізнатись вартість, та більше деталей, ви можете натиснувши необхідну кнопку, або написати нам.

Контакти:

Made with